Pomaluj Drzwi OPERA na dowolny kolor z palety RAL.
Pomaluj Drzwi OPERA na dowolny kolor z palety RAL.
Pomaluj Drzwi OPERA na dowolny kolor z palety RAL.

OŚCIEŻNICE

Ościeżnica regulowana FLAT
oraz FLAT INVERSO

Regulowana ościeżnica odwrotnego otwierania FLAT INVERSO umożliwia montaż bezpośrednio obok siebie dwóch skrzydeł, przy czym jedno z możliwością otwierania na zewnątrz, a drugie do wewnątrz z możliwością zachowania ich identycznego wyglądu!

Ościeżnica
stała

Można zamówić dowolne drzwi z ościeżnicą stałą oraz opaskami.

Ościeżnica
aluminiowa
ukryta

Każdy model kolekcji można zamówić z ukrytą ościeżnicą FONDO 2 oraz włoskimi, ukrywanymi zawiasami.

Ościeżnica regulowana
FLAT ALTO

Unikalne rozwiązanie, pozwalające na wizualne wydłużenie drzwi bez konieczności powiększania otworu drzwiowego.

ZALETY KOLEKCJI

Wysokość
drzwi
do 250 m

Ukryte zawiasy

Innowacyjne rozwiązanie, które wraz z cichym zamkiem magnetycznym gwarantuje estetykę naszych drzwi na najwyższym poziomie. Obydwa te elementy są wliczane w koszt standardowego kompletu. Nie wymagają zatem dopłaty!

Regulowanie w 3 płaszczyznach

Dlaczego to tak istotne? Drzwi wykonywane są z drewna czyli żywego materiału. Drewno oddycha, zmienia swoją objętość (około 1-2 mm). W efekcie tego może zacząć napierać na ościeżnicę. Posiadając możliwość jej regulowania łatwo temu zapobiec. W przypadku tradycyjnych zawiasów zachodzi konieczność naruszenia konstrukcji drzwi – głębszego docinania zawiasów lub też poszerzania ościeżnicy.

Estetyka
Ukryte zawiasy gwarantują estetykę na najwyższym poziomie – jedna płaszczyzna, brak wystających części. Konstrukcja samych zawiasów jest nie tylko modna, ale również zaawansowana technologicznie.
Praktyczność
W przypadku ukrytych zawiasów i regulowanej ościeżnicy kąt, pod którym otwierają się drzwi, wynosi 180 stopni. W przypadki drzwi, które często pozostają otwarte, tego typu rozwiązanie to spora oszczędność miejsca.

Atrakcyjna cena

Cena uwzględnia wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego montażu drzwi – ościeżnica, opaski, sprzęt. Elementy, które należy dokupić, to panele poszerzające i klamka.