OL13 Korona RAL 9010
OL13ST Korona RAL 9010
OL5 Korona RAL 9010
OL5ST Korona RAL 9010
OL13 Korona RAL 1013
OL13ST Korona RAL 1013
OL5 Korona RAL 1013
OL5ST Korona RAL 1013

FILMY

OŚCIEŻNICE

Ościeżnica regulowana FLAT
oraz FLAT INVERSO

Regulowana ościeżnica odwrotnego otwierania FLAT INVERSO umożliwia montaż bezpośrednio obok siebie dwóch skrzydeł, przy czym jedno z możliwością otwierania na zewnątrz, a drugie do wewnątrz z możliwością zachowania ich identycznego wyglądu!

Ościeżnica
stała

Można zamówić dowolne drzwi z ościeżnicą stałą oraz opaskami.

Ościeżnica
aluminiowa
ukryta

Każdy model kolekcji można zamówić z ukrytą ościeżnicą FONDO 2 oraz włoskimi, ukrywanymi zawiasami.

Ościeżnica regulowana
FLAT ALTO

Unikalne rozwiązanie, pozwalające na wizualne wydłużenie drzwi bez konieczności powiększania otworu drzwiowego.

ZALETY KOLEKCJI

Wysokość
drzwi
do 250 m

Ukryte zawiasy

Innowacyjne rozwiązanie, które wraz z cichym zamkiem magnetycznym gwarantuje estetykę naszych drzwi na najwyższym poziomie. Obydwa te elementy są wliczane w koszt standardowego kompletu. Nie wymagają zatem dopłaty!

Regulowanie w 3 płaszczyznach

Dlaczego to tak istotne? Drzwi wykonywane są z drewna czyli żywego materiału. Drewno oddycha, zmienia swoją objętość (około 1-2 mm). W efekcie tego może zacząć napierać na ościeżnicę. Posiadając możliwość jej regulowania łatwo temu zapobiec. W przypadku tradycyjnych zawiasów zachodzi konieczność naruszenia konstrukcji drzwi – głębszego docinania zawiasów lub też poszerzania ościeżnicy.

Estetyka
Ukryte zawiasy gwarantują estetykę na najwyższym poziomie – jedna płaszczyzna, brak wystających części. Konstrukcja samych zawiasów jest nie tylko modna, ale również zaawansowana technologicznie.
Praktyczność
W przypadku ukrytych zawiasów i regulowanej ościeżnicy kąt, pod którym otwierają się drzwi, wynosi 180 stopni. W przypadki drzwi, które często pozostają otwarte, tego typu rozwiązanie to spora oszczędność miejsca.

Atrakcyjna cena

Cena uwzględnia wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego montażu drzwi – ościeżnica, opaski, sprzęt. Elementy, które należy dokupić, to panele poszerzające i klamka.